WrosystemCup logoZ dumą pragniemy zakomunikować, iż 16 czerwca na terenie gdańskiego Klubu Sportowego Gedania odbędzie się I POMORSKI TURNIEJ WROSYSTEM CUP.

Cieszymy się, że możemy współtworzyć inicjatywę, której ideą jest propagowanie ducha sportu wśród dzieci.

W wydarzeniu planowany jest udział aż 300 uczestników: chłopców i dziewczynek w wieku 9-10 lat.
32 zespoły (po 16 na daną kategorię wiekową) w ciągu jednego dnia rozegrają mecze w systemie: 16 zespołów podzielonych na 4 grupy po 4 zespoły i na koniec oczywiście faza finałowa.
Dodatkową atrakcją będzie to, iż zespoły będą nosić nazwy zespołów z Ligii Mistrzów, także szykują się poważne rozgrywki.

gedania wrosystem2Z dumą pragniemy poinformować, iż zostaliśmy partnerem cieszącego się poważaniem i uznaniem klubu Gedania 1922 Gdańsk.
Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce na zakończenie Piłkarskiej Ligii Portowej - wydarzenia, podczas którego w duchu sportowej rywalizacji konkurowały ze sobą amatorskie zespoły, w tym również zespół złożony z naszych pracowników.

Karat WROSYSTEMZa nami III edycja prestiżowego i cieszącego się dużą popularnością Karate Grand Prix Arawaza Cup, w którym wzięło udział prawie 300 karateków z Polski i z zagranicy w różnym wieku.

pozarski mieczyslawW tym roku mija sto lat od powstania Stowarzyszenia Elektryków Polskich - organizacji ważnej i cenionej w naszej branży. Jednym z głównych wydarzeń obchodów 100-lecia będzie odsłonięcie pomnika-ławeczki pierwszego prezesa SEP i dziekana Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej – prof. Mieczysława Pożaryskiego*. Projekt pomnika został zaakceptowany w konsultacjach społecznych w środowisku członków SEP i elektryków.

logo5przpl finalBędąc członkiem federacji Przedsiębiorcy.pl mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w jubileuszu 5-lecia istnienia tej organizacji. W spotkaniu uczestniczyli zarówno członkowie, jak również partnerzy i przyjaciele organizacji.